Contact

scholencombinatie Delfland
Van Bleyswijckstraat 72
2613 RT DELFT

SCODelft

 

Bezoekadres
Vulcanusweg 263-G
2624 AV DELFT

 

Postadres
Postbus 2924
2601 CX DELFT

T: 015 2154880
F: 015 2154899
info@scodelft.nl

 

Website:
www.scodelft.nl

 

Scholengroep Spinoza

Bezoekadres
Stichting Scholengroep Spinoza
Van Tuyll van Serooskerkenstraat 77-85
(Gebouw ‘Pleinzicht’)
2273 CD Voorburg

Postadres:
Postbus 35
2270 AA Voorburg
(070) 419 94 00
info@scholengroepspinoza.nl

Website:
scholengroepspinoza.nl

Directeur

dhr. I. Jonkman
i.jonkman@sc-delfland.nl

Locatiemanager

dhr. G.J. Kühne
g.kuhne@sc-delfland.nl

Unitleider onderbouw
Unit Groen

mw. A. Kuster
a.kuster@sc-delfland.nl

Unitleider onderbouw
Unit Blauw

mw. M. Vellekoop
m.vellekoop@sc-delfland.nl

Unitleider sector Economie (profiel E&O en HBR)

dhr. J. Rombouts
j.rombouts@sc-delfland.nl

Unitleider sector Zorg en Welzijn (profiel Z&W)

dhr. D. Rijnsdorp
d.rijnsdorp@sc-delfland.nl

Unitleider sector Techniek (Profiel P.I.E.)

dhr. M. Jansen
m.jansen@sc-delfland.nl

Zorgcoördinator

mw. H. ten Wolde
h.tenwolde@sc-delfland.nl

Decaan klas 1 en klas 2

mw. J. de Zeeuw
j.dezeeuw@sc-delfland.nl

Decaan klas 3 en klas 4

dhr. T. de Kruijk
t.dekruijk@sc-delfland.nl

Remedial Teachers

mw. P. Fredriksz
p.fredriksz@sc-delfland.nl
mw. J. Koopman
j.koopman@sc-delfland.nl