Contact

scholencombinatie Delfland
Van Bleyswijckstraat 72
2613 RT DELFT

Bestuur SCODelft

dhr. drs. R. Lock
r.lock@scodelft.nl

Bestuur STOVOD

dhr. Ing. J. van der Meulen MSc, bestuurder a.i.
j.vandermeulen@grotiuscollege.nl

dhr. Drs. R.P. Zevenbergen, bestuurder a.i.
p.zevenbergen@grotiuscollege.nl

Directeur

dhr. I. Jonkman
i.jonkman@sc-delfland.nl

Locatiemanager

dhr. G.J. Kühne
g.kuhne@sc-delfland.nl

Unitleider klas 1

mw. A. Kuster
a.kuster@sc-delfland.nl

Unitleider klas 2

mw. A. Kuster
a.kuster@sc-delfland.nl

Unitleider sector Economie (profiel E&O en HBR)

dhr. J. Rombouts
j.rombouts@sc-delfland.nl

Unitleider sector Zorg en Welzijn (profiel Z&W)

dhr. D. Rijnsdorp
d.rijnsdorp@sc-delfland.nl

Unitleider sector Techniek (Profiel P.I.E.)

dhr. M. Jansen
m.jansen@sc-delfland.nl

Zorgcoördinator

mw. H. ten Wolde
h.tenwolde@sc-delfland.nl

Decaan klas 1 en klas 2

mw. J. de Zeeuw
j.dezeeuw@sc-delfland.nl

Decaan klas 3 en klas 4

dhr. T. de Kruijk
t.dekruijk@sc-delfland.nl

Remedial Teachers

mw. P. Fredriksz
p.fredriksz@sc-delfland.nl
mw. J. Koopman
j.koopman@sc-delfland.nl